Blog

Psychoza alkoholowa

Psychoza alkoholowa - jak ją leczyć, ile trwa oraz jakie są objawy psychozy alkoholowej. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Odstawienie alkoholu pierwsze dni

Dowiedz się jak odstawić alkohol i jak wyglądają pierwsze dni po jego odstawieniu - objawy, skutki i leczenie.

Jakie argumenty trafiają do alkoholika

Jak pomóc alkoholikowi w Twojej rodzinie lub znajomemu? Sprawdź jakie argumenty możesz wykorzystać oraz co zrobić, aby pomóc wyjść im z alkoholizmu.

Głód alkoholowy objawy

Sprawdź jakie są objawy głodu alkoholowego, sygnały ostrzegawcze oraz jego wyzwalacze. Znajdziesz również kilka sposobów na radzenie z głodem alkoholowym.

Co czuje alkoholik jak nie pije - jakie są myśli alkoholika

Zastanawiasz się co czuje alkoholik jak nie pije? Sprawdź ten artykuł, żeby dowiedzieć się jakie są myśli alkoholika na głodzie alkoholowym.

Ostatnie stadium alkoholizmu - objawy przed śmiercią alkoholika

Obawiasz się, że Ty lub Twój bliski jest w ostatnim stadium alkoholizmu? Sprawdź jakie są fazy alkholizmu i objawy przed śmiercią alkoholika.

Ciąg alkoholowy (cug)

Utrata kontroli w piciu alkoholu w połączeniu z mało komfortowymi i ciężkimi do zniesienia objawami zespołu abstynencyjnego. Dowiesz się co to jest ciąg alkoholowy i jak sobie z tym radzić.

Zapaść alkoholowa

Czym jest zapaść alkoholowa, co w ogóle sprawia, że zapaść się pojawia? Dlaczego się ona pojawia? Jakie są objawy i skuteczne sposoby leczenia.

Jak przestać pić alkohol

Dla osób uzależnionych kontrolowanie picia alkoholu jest niesamowicie problematyczne i trudne. Jak w takim razie skończyć z piciem alkoholu i pokonać chorobę, jaką jest uzależnienie?

Jak rozmawiać z alkoholikiem

Jak rozmowa z osobą uzależnioną powinna wyglądać? Co powinniśmy zrobić, żeby się do niej właściwie przygotować? Znajdziesz tutaj kilka wskazówek i sposobów.

Zadzwoń +48 517 670 054