Dlaczego my
Prywatny ośrodek Renesans to anonimowość, wsparcie, zrozumienie i skuteczne leczenie

Nasz prywatny ośrodek to miejsce tworzone przez ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wyjść z uzależnienia i nałogu oraz wrócić do normalnego trybu życia.

Rozumiemy twój nałóg

Rozumiemy jak działa schemat nałogów i co jest potrzebne, aby taki cykl przerwać i powrócić do normalnego życia. Każdemu z naszych pacjentów staramy się pomóc zrozumieć czym jest jego nałóg oraz jak sobie z nim radzić.

Doświadczony zespół

W naszym ośrodku znajdziesz specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz stale rozwijają swoje umiejętności.

Skuteczne leczenie

Najlepszym dowodem na skutecznośc naszego leczenia są nasi zadowoleni pacjenci. Naszym pacjentom zapewniamy stałe wsparcie, motywację i niezbędną pomoc do tego, aby poradzić sobie z uzależnieniem.

Nie oceniamy

Nie oceniamy Ciebie, Twoich wyborów, historii czy różnych zachowań. Chcemy, abyś czuł się u nas jak najbardziej komfortowo. Doceniamy, że zdecydowałeś się na tak odważny krok jakim jest podjęcie leczenia, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci wrócić do zdrowia.

Akceptujemy twoje emocje

Nikt nie będzie tutaj oceniał Cię z powodu Twoich emocji. Akcpetujemy pełną gamę emocji przez co możesz sobie u nas pozwolić na to, aby nie blokować swoich emocji, ale nauczyć się jak je wyrażać i jak przepracować swój stan, aby móc ruszyć dalej.

Zapewniamy prywatność

Renesans to prywatny ośrodek, który gwarantuje pełną prywatność, dyskrecję i anonimowość, dzięki czemu możesz się w 100% skupić na leczeniu.

Rodzinna atmosfera

Będąc u nas od razu po przekroczeniu progu poczujesz ciepłą i wspierająca, rodzinną atmosferę. U nas każdej osobie, zależy na tym, abyś dobrze się czuł i mógł miło i przyjemnie spędzić czas. Chcemy Tobie pomóc i Cię wspierać, dlatego pomożemy Ci uwierzyć na nowo w siebie i swoje możliwości.

Wsparcie po zakończeniu leczenia

Pamiętaj, że nawet po zakończeniu lezczenia, możesz do nas wrócić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, gorszy dzień czy chcesz porozmawiać jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą, abyś wrócił do normalnego życia, dlatego możesz na nas liczyć, że będziemy Cię stale wspierać i pomagać.

Grupa wsparcia

Obawiasz się, że po ukończeniu terapii wrócisz do starych nałogów, kiedy to znowu znajomi zaproponują Ci upojny wieczór? Z naszą grupą wsparcia masz pewność, że sobie poradzisz. Otaczając się gronem ludzi, którzy mają podobne cele i też chcą wrócić do życia bez nałogów jest niezwykle ważne.

Zadzwoń +48 517 670 054